AnasayfaHaberlerGoogle Trends'e Abonelik Özelliği Eklendi

Google Trends’e Abonelik Özelliği Eklendi

Popüler aramaların takip ve analiz edilebildiği Google Trends servisinde artık istediğiniz aramalara abone olup, e-posta bildirimi alabileceksiniz.

Google’da en çok aranılan kelime gruplarının analizinin yapıldığı Google Trends (Google Arama Trendleri) servisine abonelik özelliği eklendi. Bu sayede istediğiniz arama terimlerine abone olabilir ve bunun sonucunda e-posta bildirimleri alarak abonesi olduğunuz aramaları yakından takip edebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken Google Trends > Abonelikler sayfası üzerinden Abonelik ekle butonuna tıklamak ve istediğiniz bir aramaya; kelime/kelime grubu, ülke ve zaman aralığı gibi filtreleme yaparak abone olmak.

Google Trends - abonelik
Google Trends – abonelik

Bunun yanı sıra Google Trends’de gösterilen popüler olan tüm aramalara da abone olabilirsiniz. Bu sayede Google arama gündemini e-posta bildirimleri ile yakından takip etmiş olursunuz.

Eğer varolan bir aboneliğinizi düzenlemek ya da abonelikten çıkmak isterseniz yine Abonelikler sayfası üzerinden bu yönetim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler