AnasayfaYazarlar

Yazarlar

Dijital Medya Danışmanı - Kutola ve Webmasto'nun kurucusu.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilişim Teknolojileri mezunudur. Web arayüz tasarımı, arayüz geliştirme, mobil uygulama tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı ve kullanıcı deneyimi konuları ile ilgilenmektedir. Teknoloji ve kişisel gelişim bloglarını takip eder.
Çok erken yaşlarda karar verdiğim Biyoloji alanında lisans eğitimimi tamamladıktan sonra "faydalı işler" yapabilmek için eğitim alanında çalışmalarıma yön verdim. İnsanların yaşamlarına dokunmanın tadına varınca da Ölçme ve Değerlendirme alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Şu anda farklı yaşamlara dokunmak, farklı kültürlerde öğrenmeleri gözlemlemek ve içsel gelişme doyumuma ulaşmak için İngiltere'de bir eğitim kurumda okutmanlık yapmaktayım.
Prodüksiyon Bütçe Direktöru ve Freelance İçerik Editörü
Benim adım Berat Latif. Kendimi bildim bileli bilimsel şeylere meraklı, her şeyin dibini karıştıran, bilgiye aç birisiydim. Tarih, felsefe ve bilim hakkında kendimi geliştirmek için her zaman araştıra halindeyim. İstanbul Üniversitesinden mezun olup çevirmenliğe başladıktan sonra bu merakı verimli bir şekilde kullanmaya karar verdim. Televizyon kanallarında çevirmenlik yapıp bir yandan da bilim haberleri çeviriyorum.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin