AnasayfaHaberlerGoogle+ Artık Videoları Otomatik Olarak İyileştirecek

Google+ Artık Videoları Otomatik Olarak İyileştirecek

Google+’a gelen Auto-Enhance özelliği sayesinde artık platforma yüklenen videoların da görüntü ve ses kalitesi otomatik olarak iyileştirilebilecek.

Geçtiğimiz günlerde Facebook platforma yüklenen fotoğrafların kalitesini otomatik olarak iyileştireceğini duyurmuştu. Google+‘ta ise bu özellik uzun zamandır bulunuyor. Ancak bu işi bir adım daha öteye taşımak isteyen Google+, artık videoların da otomatik olarak iyileştirilebileceğini duyurdu.

[vc_button title=”Google+’ta #Hashtag Kullanımı Nasıl Olmalı?” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/google-plus-hashtag-kullanimi-nasil-olmali”]

Google mühendislerinden olan Tim St. Clair, Google+ üzerinden paylaştığı bir gönderi ile artık Google+’a yüklenen videoların görüntü ve ses kalitesinin otomatik olarak iyileştirilebileceğini belirtti.

Auto-Enhance olarak adlandırılan yeni özellik, kullanıcılara tek bir işlem ile videoların parlaklık, renk, stabilizasyon ve (yakın zamanda) ses ayarlarıyla ile ilgili olarak iyileştirmelerine olanak sağlayacak.

Kullanıcıların Otomatik İyileştirme özelliğinden faydalanabilmeleri için bu özelliği aktif hale getirmeleri gerekiyor. Bunun için buradaki adrese giderek alt kısımda bulunan “Ayarlarımı aç” butonuna tıklamaları yeterli.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler