AnasayfaHaberlerGoogle Inbox, Google Apps for Work'e Geliyor

Google Inbox, Google Apps for Work’e Geliyor

Google’ın çok konuşulan yeni e-posta platformu Google Inbox, artık işletmeler için sunulan Google Apps for Work altında kullanılabilecek.

Standart e-posta sistemine çok daha farklı bir soluk getiren Google Inbox, yapısı ve farklı özellikleri sayesinde oldukça konuşulmuştu. Davetiyesi olan herkesin kullanabileceği Inbox’tan işletmeler ne yazık ki faydalanamıyordu. Ancak Google tarafından yapılan yeni bir açıklamaya göre bu yeni nesil e-posta servisi artık işletmelere özel sunulan Google Apps for Work altında da kullanılabilecek.

Google yeni e-posta servisini yine davetiye sistemi ile kullanıma sunacak. Buna göre daha önceden Google Apps for Work’ü kullanan işletme yöneticileri inboxforwork@google.com adresi üzerinden Google’a e-posta göndererek, Google Inbox davetiyesi alabilecek.

Google Inbox Google Apps for Work
Google Inbox Google Apps for Work

Her bir şirketin kendine göre farklı ihtiyaçları olduğunu belirten Google, bu ihtiyaçlara göre Google Inbox’ı şekillendireceğini de ifade etti. Buna göre; şirketlerin Inbox’ı birincil e-posta servisi olarak kullanmak isteyip istemedikleri, çalışanların mobil cihaz kullanım yoğunluklarının ne derece olduğu ve en önemlisi Google Inbox’ı iş için uyarlama konusunda Google ile partnerlik yapmak isteyip istemediklerini analiz edeceğini vurguladı.

[vc_button title=”Google Inbox Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/google-inbox-inceleme”]

Google tarafından yapılan açıklamaya göre, işletmeler için sunulan Google Inbox’a, davetiye talep edenlerin küçük bir kısmı üzerinden başlanacak. Yani şimdilik her davetiye talebine olumlu cevap verilmeyecek. Ancak önümüzdeki aylarda tüm işletmeler için kullanılabilir olacak.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler