AnasayfaİnfografiklerGoogle Evrimi (1997 - 2014) (İNFOGRAFİK)

Google Evrimi (1997 – 2014) (İNFOGRAFİK)

İnternet devi Google’ın ilk doodle’ından son algoritma güncellemesine kadar 1997 – 2014 yılları arasındaki gelişimini gösteren infografiğe bir göz atın.

Sadece basit bir arama motoruyla internet dünyasına giriş yapan Google, bugün dünyanın en büyük şirketlerinden biri haline gelmiştir. İnsan hayatını kolaylaştıran ürünlerinden, internete kazandırdığı farklı kültürlere kadar artık birçok alanda adı geçen Google, artık internetin ayrılmaz bir parçası olmuştur.

Google’ın 17 yıllık sürecine baktığımızda aslında her geçen yıl yeni çıkardığı ürünler ve özellikler ile nasıl gelişim gösterdiğini görmek mümkün. Konu ile ilgili olarak hazırladığımız infografikte de bunu net bir şekilde görebilirsiniz. Alan adının ilk kayıt edildiği 1997 yılından bugüne Google neler yapmış, hangi ürünlerini ve hangi özelliklerini ne zaman çıkarmış hazırladığımız infografikte bulabilirsiniz.

Büyütmek için infografiğin üzerine tıklayın.

Google Evrimi (1997 – 2014)

Google Evrimi - WebMasto İnfografik
Google Evrimi – WebMasto İnfografik

İnfografiği sitenize yerleştirin [EMBED]

Aşağıdaki kodu kopyalayın ve infografiğin sitenizde görünmesini istediğiniz yere yapıştırın.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler