AnasayfaHaberlerGoogle'dan Geliştiriciler İçin Yeni Araç: Chrome Apps Developer Tool

Google’dan Geliştiriciler İçin Yeni Araç: Chrome Apps Developer Tool

Google, Chrome uygulama geliştiricilerine kolaylık sağlamak adına yeni aracı Chrome Apps Developer Tool’u duyurdu.

Buna da bir göz atın: “Google Windows İçin 3. Parti Chrome Uzantılarına Desteğini Kesiyor”

Chrome uygulamaları geliştirenler için oldukça kolaylık sağlayacak olan Chrome Apps Developer Tool oldukça sade ve kolay kullanımı olan bir arayüze sahip. Yeni araç ile geliştiriciler; uygulamaları ve uzantıları ayrı sekmelerde listeleme, kurulu olan ve henüz daha tamamlanmamış uygulamaları ayrı sekmelerde listeleme, özel olarak istenilen bir uygulamayı güncelleme, uygulamaları yeniden yükleme – çalıştırma – izinlerini görüntüleme – paketleme – kaldırma gibi çalışmaları kolaylıkla yapabilecekler. Chrome Apps Developer Tool ile geliştiriciler ayrıca doğrudan arama kutusu üzerinden filtreleme de yapabilecekler.

Chrome Web Mağazası üzerinden tarayıcı üzerine yüklenen Chrome Apps Developer Tool aracını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

NOT: Chrome Apps Developer Tool aracını yükleyebilmek için Chrome tarayıcınızın en düşük 31.0.1650.8 sürümüne sahip olması gerekiyor.

chrome-apps-developer-tool
chrome-apps-developer-tool

> TNW

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler