AnasayfaTeknolojiWTM'16 İçin Geri Sayım Başladı

WTM’16 İçin Geri Sayım Başladı

30 Nisan’da CerModern ev sahipliğinde ikinci kez gerçekleşecek olan Women Techmakers Ankara etkinliği için geri sayım başladı.

Etkinlikte IT sektöründe çalışan, bu alanda eğitim gören, kod geliştirmeye ve teknolojik gelişmelere ilgi duyan katılımcılar, alanında uzman konuşmacılar ve teknoloji firmalarıyla buluşuyor. Etkinlikte teknoloji içerikli konular hakkında keyifli sunumlar, çalıştaylar ve sunuma yeni bakış kazandıran sandbox konuşmaları yer alacak.

WTM’16 Konuşmacıları

Etkinliğin konuşmacıları arasında; Sinem Kaya (Oracle), Gözde Erbaz (Code.org, Robincode) Melek Bar Elmas (Tobb Türkiye Yazılım Meclisi), Merve Ermemiş (FNSS), Zeynep Sarılar (ITEA), Nergiz Çağıltay (TBD), Deniz Soykurum Çetin (Gideros Mobile), Ebru Meriç Akgül (sHR Consultancy), Selin Sargut (Intel), İbrahim Kıvanç (Microsoft), Irmak Özonay (Planote), Dr. M. Umut Demirezen (STM), Aynur Akkol Özkan (İnnova), Barış Erdem (Koza Yayın), Gizem Nur Yurdagül (GDG Ankara), Ezgi Pekşen Soysal (BMO), Oğuz Çelik (GDG İstanbul) , Mehmet Kaan Erkoç (GDG Ankara), Elçin Ekşi (Eres Biyoteknoloji), Aysu Seven Arslan (IBM), ve Mehmet Demircioğlu (Tübitak) bulunuyor.

Eğlenceli aktivitelerin de yer alacağı etkinlikte kayıt masasında kayıt yaptıran ilk 100 katılımcıya etkinlik kupası verilecek. Ayrıca gün boyunca oturumlarda sürpriz hediyeler dağıtılacak. Katılımcılar kayıt masasında form doldurarak 45 TL Videobu özel üyeliği ve yaka kartları ile etkinlik gününe özel CerModern Cafe’de %10 indirim hakkı kazanabilecekler.

Google, Oracle Academy, MACFIT, FNSS, ICTERRA, Viveka, Elektromed, BTHaber, WebMasto, indir.com, Videobu, Ostim Powers, Radyo Odtü, ShiftDelete.net, Hardware Plus ve HyperAd etkinlik sponsorları arasında, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV), Türkiye Bilişim Derneği (TBD) ve CerModern ise etkinliğin partnerleri arasında yer alıyor.

Butterfly TV sponsorluğunda canlı yayınlanacak etkinlikte, 4PPS ve Clave sponsorluğunda hazırlanan, etkinliği rahat takip etmek adına Andorid ve iOS uygulamaları kullanılabilecek.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için acele edin.

WTM’16 Programı

WTM 2016 Program

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler