AnasayfaİnternetWordPress Teknoloji Zirvesi "WPTech Summit" 26 Mart'ta Kapılarını Açıyor

WordPress Teknoloji Zirvesi “WPTech Summit” 26 Mart’ta Kapılarını Açıyor

Türkiye’nin en iddialı WordPress etkinliği olan WPTech Summit, 26 Mart’ta Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Her sene düzenlenen teknoloji zirvelerinden çok daha farklı, çok daha eğlenceli ve çok daha bilgilendirici bir etkinlik geliyor. Bugüne kadar Türkiye’de düzenlenen en iddialı WordPress etkinliği olan WPTech Summit, birbirinden değerli katılımcılar ile birlikte 26 Mart 2020 tarihinde Kadir Has Üniversitesi’nde kapılarını açacak. E-ticaretten SEO’ya, hosting hizmetlerinden kullanıcı değerlendirmelerine kadar pek çok konu başlığının yer aldığı WPTech Summit, hem meraklılarına, hem de bu alandaki girişimcilere ev sahipliği yapacak.

İnternet sitenizle ilgili aklınıza takılan tüm sorulara ve sitenizin performansını düşüren tüm detaylara kadar öğrenebileceğiniz bu etkinlikte, öğrendiğiniz bilgiler geri dönüşüm performansınızı da hatırı sayılır oranda arttıracak. Ayrıca etkinliğe katılan katılımcılar, WordPress’in Türkiye’deki ve dünyadaki pazar payı ve gelişim bilgileriyle ilgili her detayı açıklayan, en çok tercih edilen eklentileri ve beslendiği sektörlerle birlikte WordPress teknolojisini kullananların yorumlarını içeren WordPress kitapçığına da sahip olabilecekler.

Konuşmacı Listesi

  • Pazarlama Türkiye Founder Ender Satıcı
  • WordPress Eğitmeni Ceren Varol
  • Asquared WordPress VIP Agency Ant Ekşiler
  • Stradiji Founder Mert Erkal
  • G4A Studio Dijital Pazarlama ve Reklam Yöneticisi Hasan Yasin TürkYılmaz
  • R10.Net Kurucusu Coşkun Çetin
  • Onedio Kıdemli Seo Yöneticisi Metehan Yeşilyurt
  • Contentus Kurucu Ortağı Serbay Arda Ayzit
  • Alanadlari.com Domain Uzmanı Mustafa Kuruşçu

Alanında uzman kişilerin sitenizi nasıl daha iyi hale getirebileceğiniz hakkında sizlere tavsiyeler verebileceği WPTech Summit etkinliğine katılmak ise çok kolay. Tek yapmanız gereken WPTech Summit sitesi üzerinden etkinliğe kaydolmak.

WebMasto olarak sponsorları arasında yer aldığımız WPTech Summit etkinliği 26 Mart 2020 tarihinde Kadir Has Üniversitesi‘nin D Blok Büyük Salonu‘nda kapılarını sizler için açacak.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler