AnasayfaHaberlerYenilenen Arayüzü İle WordPress 3.8 Yayınlandı

Yenilenen Arayüzü İle WordPress 3.8 Yayınlandı

WordPress’in 3.8 sürümü yayınlandı. Yeni sürüm ile birlikte gelen en dikkat çekici yenilik; daha güzel görünüme sahip olan arayüz tasarımı oldu.

WordPress kullanıcılarını sevindirecek olan WordPress’in 3.8 sürümü ile yönetim paneli daha profesyonel bir görünüme kavuştu.

WordPress 3.8 ile birlikte gelen yenilikler arasında; 8 farklı yönetici renk planı, modern ve sade tasarım, anlaşılır ve sade tipografi, geliştirilmiş panel menü seçenekleri (örn: bileşen sayfası), yeni Twenty Fourteen teması gibi yenilikler bulunuyor.

wordpress 3.8
wordpress 3.8

Genel olarak WordPress görünümünün iyileştirilmesine ağırlık verilen 3.8 sürümünde yapılan tasarım yeniliklerinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar göz yormayan ve oldukça uyumlu renk seçeneklerini uygulayarak yönetim panelini daha güzel hale getirebilecek. Ayrıca sadeleştirilmiş menü seçenekleri ve tipografiye baktığımızda da yeni sürümü kullanıcıların çok seveceğini söyleyebiliriz.

wordpress 3.8 (2)
wordpress 3.8 (2)

Şimdilik İngilizce olarak yayınlanan WordPress 3.8 sürümü indirmek için WordPress-EN sayfasını, henüz yayınlanmayan Türkçe sürümünü kontrol etmek için de WordPress-TR sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler