AnasayfaTeknolojiWomen TechMakers 2016, Ankara'da Katılımcılarını Bekliyor!

Women TechMakers 2016, Ankara’da Katılımcılarını Bekliyor!

Teknoloji dünyasının kadınlarını bir araya getirmeyi hedefleyen Women TechMakers 2016, 30 Nisan’da Ankara CerModern’de düzenleniyor.

WTM’16 30 Nisan 2016 tarihinde Ankara’nın Sanat Merkezi CerModern‘de gerçekleşiyor. İkincisi bu yıl yapılacak olan etkinliği, Türkiye’deki GDG ve WTM gruplarının da desteğiyle WTM Ankara ve GDG Ankara organize ediyor.

Ücretsiz olan WTM’16 etkinliği Kadın ve Erkek konuşmacılara ve katılımcılara açık bir etkinlik. Kod yazıyorsanız, kod yazmaya merak duyuyorsanız, teknolojik gelişmeleri görmek, yeni insanlarla tanışmak ve bildikleriniz paylaşmak istiyorsanız, ya da aynı merkezde sanat ve bilim yan yana nasıl duruyor merak ediyorsanız, 30 Nisan’da CerModern’de gerçekleşecek etkinliğe kayıt olmayı unutmayın.

Etkinlikte, Mobil Teknolojiler, Web Teknolojileri, Arayüz Programlama, Programlama Dilleri, Yazılım Mimarisi, Test, Start­up, Kullanıcı Deneyimi (UX) gibi teknolojik içerikli konular üzerine; Sunumlar, Sandbox alanı, Çalıştaylar ve Eğlenceli aktiviteler yer alacak. Etkinlikte siz de tecrübelerinizi paylaşmak isterseniz konuşmacı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye wtm.gdgankara.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Women TechMakers 2016 Ankara

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler