AnasayfaHaberlerNihayet Windows Phone'a da Instagram Geliyor

Nihayet Windows Phone’a da Instagram Geliyor

Windows Phone kullanıcılarının uzun zamandır beklediği hatta neredeyse ümitlerini kestiği Instagram uygulaması Windows Phone için çıkıyor.

Abu Dhabi’de düzenlenen Nokia World konferansında, popüler resim paylaşım platformu Instagram’ın Windows’un mobil işletim sistemi için de çıkartılacağı bildirildi. Windows Phone için çıkartılacak olan Instagram uygulaması, önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulacak.

İlk olarak iOS platformlarında kullanıma sunulan Instagram daha sonra Android platformları için de kullanıma sunulmuştu. Ancak Windows Phone için çıkartılmayan Instagram, kullanıcılarının ümitlerini kesmişti. Hatta Instagram alternatifi uygulamalar, mağazalarda hemen yerini almıştı. Yaklaşık olarak 2 ay önce haberini yaptığımız 6tag uygulaması bu alternatiflerden en popüleri olmuş; Instagram Windows Phone için çıkartılmayınca kullanıcılar da bu alternatifleri kullanmaya başlamıştı. Ancak nihayet Windows Phone işletim sistemi için de Instagram çok yakında kullanıma sunulacak.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler