AnasayfaHaberlerVine Videolarını Paylaşmak Artık Daha Kolay

Vine Videolarını Paylaşmak Artık Daha Kolay

Vine’ın yeni paylaş ekranı sayesinde kullanıcılar artık Vine videolarını diğer platformlar üzerinde tek seferde paylaşabilecek.

Popüler 6 saniyelik video paylaşım platformu Vine‘a gelen yeni güncelleme ile kullanıcılar, Vine videolarını artık çok daha hızlı ve basit bir şekilde diğer platformlarda paylaşabilecekler.

Güncelleme ile gelen yeni paylaş ekranının yanı sıra, Facebook, Twitter paylaşım seçeneklerine bir de Tumblr eklenmiş oldu. Buna göre kullanıcılar herhangi bir Vine videosunu paylaşırken aynı ekran üzerinden tek seferde videoyu Revine etme, Facebook, Twitter ve Tumblr platformlarında paylaşma işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Yeni güncellemeyle birlikte Vine, platforma getirdiği Tumblr’da paylaşma seçeneğinin yanı sıra, resmi Tumblr blogunun duyurusunu da yaptı.

Aynı anda birden fazla platformda paylaşım imkanı sunan yeni Vine güncellemesi şimdilik iOS kullanıcılarını kapsıyor. Android kullanıcıları ise yakın zamanda bu güncellemeye kavuşmuş olacak.

Vine: App Store | Google Play

KAYNAKVINE BLOG

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler