AnasayfaHaberlerTwitter'a Platform Üzerinden Satın Alma Özelliği mi Geliyor?

Twitter’a Platform Üzerinden Satın Alma Özelliği mi Geliyor?

Ortaya çıkan ekran görüntüleri, kullanıcıların artık Twitter üzerinden ürün satın alınabileceğini gösteriyor.

Re/code tarafından Fancy.com sitesinin sunucularında bulunan ekran görüntülerine göre Twitter platform üzerinden ürün satışı gerçekleştirmeyi planlıyor. Twitter Commerce adındaki yeni ürün satış hizmeti ile Twitter daha önceden tanımlananan ödeme bilgileri ile kullanıcının platform üzerinden ürün satın almasını sağlayacak.

Ekran görüntülerine göre Sponsorlu Tweet şeklinde atılan tweet, genişletildiği zaman kullanıcının karşısına satın alma ekranı geliyor. Twitter Commerce olarak etiketlenen tweette, satılan ürün ile alakalı sırasıyla açıklama, fotoğraflar ve ilişkili ürünler yer alıyor.

Twitter Commerce ile alakalı sızdırılan ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayın.

Daha önce de Twitter’ın e-ticaret sektörüne gireceği ile alakalı birçok haber yapılmıştı. Anlaşılan o ki eğer sızdırılan bu ekran görüntüleri doğruysa Twitter, Twitter Commerce hizmeti ile e-ticaret sektörüne ilk adımını atmış olacak. Ne kadar kullanışlı olacağını ise önümüzdeki günlerde görmüş olacağız.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler