AnasayfaSosyal MedyaTweetDeck Windows Uygulaması Kapatılıyor!

TweetDeck Windows Uygulaması Kapatılıyor!

Twitter, 2011 yılında satın aldığı sosyal medya yönetim aracı TweetDeck’in Windows versiyonuna olan desteğini 15 Nisan 2016 tarihinden sonra keseceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada TweetDeck Windows uygulamasının neden kapatılacağı ile ilgili net bir bilgi verilmezken; TweetDeck deneyimini arttırmak için böyle bir karar alındığı belirtildi.

15 Nisan 2016 tarihinden itibaren TweetDeck’in Windows uygulamasını kullanan kişiler, artık Windows üzerinden sadece TweetDeck’in web sürümünü kullanabilecek. Yani artık Twitter’ın internet sitesi üzerinden TweetDeck Windows uygulaması için bir indirme bağlantısı bulunmayacak. Desteğin kaldırıldığı tarihten sonra ise halihazırda TweetDeck Windows uygulamasını kullanan kişilerin herhangi bir fonksiyonu kullanamama gibi bir durumla karşılaşıp karşılaşmayacağı ise henüz belli değil.

TweetDeck’in Chrome ve Mac uygulamaları ise hala kullanılabilir durumda. Sonuç olarak Windows üzerinden TweetDeck’e erişim sağlamak isteyen Twitter kullanıcıları ise 15 Nisan 2016 tarihinden itibaren TweetDeck’in web sürümünü ya da Chrome uygulamasını kullanmak durumunda olacaklar.

TweetDeck’te Emoji Nasıl Kullanılır?

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler