AnasayfaHaberlerTürkiye'nin İlk Front-End Konferansı: "The Frontiers: Mini"

Türkiye’nin İlk Front-End Konferansı: “The Frontiers: Mini”

Türkiye’nin ilk Front-end konferansı olan “The Frontiers: Mini”, alanında uzman birbirinden değerli konuşmacıların deneyimlerine ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin ilk Front-end konferansı olma özelliği taşıyan The Frontiers: Mini, birbirinden değerli konuşmacı ile dinleyicileri bir araya getiriyor. Genel olarak tasarım ve arayüz geliştirme konularının konuşulacağı konferansta, alanında uzman konuşmacılar etkinlik boyunca tecrübe ve fikirlerini paylaşacak. Modern arayüz geliştirme tekniklerinden, gelişmiş Javascript yaklaşımlarına; web tabanlı işletim sistemlerinden, webin geleceğine kadar birçok konu etkinlik boyunca ele alınacak.

HTML Mag tarafından düzenlenen The Frontiers: Mini konferansı 20 Haziran 2015 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü Fazıl Say Salonu‘nda saat 09:00 – 17:00 arasında gerçekleşecek.

Neler konuşulacak?

Yurtdışından ve Türkiye’den arayüz tasarım ve arayüz geliştirme konularında uzmanların katılacağı The Frontiers etkinliğinde konuşmacılar; modern arayüz geliştirme teknikleri, Nodejs, Google Closure gibi gelişmiş JavaScript yaklaşımları, CSS3 Layout ve UI Kitleri, Design patternleri, web tabanlı işletim sistemleri ve webin geleceği ile ilgili konularda deneyimlerini aktaracak.

Front-End

Kimler konuşacak?

The Frontiers etkinliğinde birbirinden değerli birçok konuşmacı bulunuyor. Hasan Yalçın (Senior UI/UX Designer), Volkan Özçelik (Technical Lead), Armağan Amcalar (Chief Software Architect), Oytun Eren Şengül (Business & Comm. Director), Rıza Selçuk Saydam (Product Designer), Gözde Berberoğlu (User Interface Developer), Yalçın Geçkin (Senior UX Designer), Barış Güler (Front-end Team Lead), Rameş Aliyev (JavaScript Developer), Bilal Çınarlı (Senior UX Developer) ve Burak Can (Front-end Developer) gibi alanında uzman konuşmacılar; kullandıkları teknolojileri, deneyimlerini ve gelecek hakkındaki öngörülerini katılımcılar ile paylaşacak.

Nasıl kayıt yaptırabilirsiniz?

WebMasto olarak bizim de sponsorları arasında yer aldığımız The Frontiers etkinliğine kayıt yaptırmak için buradaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Etkinlik ile ilgili daha fazla detaya ise HTML Mag The Frontiers: Mini sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler