AnasayfaHaberlerThe Interview Filmi iTunes'da da Satışa Sunuldu

The Interview Filmi iTunes’da da Satışa Sunuldu

Sony Pictures hack skandalına sebep olan The Interview filmi, YouTube, Xbox ve Google Play’in ardından şimdi de iTunes’da satışa sunuldu.

Sony’nin son bir kaç aydır maruz kaldığı hack saldırıları sonucu The Interview filminin akıbeti merak edilirken; tüm tehdit ve saldırılara rağmen film geçtiğimiz hafta yayınlanmıştıGoogle Play, YouTube Movies, Xbox Video ve seetheinterview.com adreslerinde satışa sunulan film, şimdi de iTunes üzerinden satışa sunulmaya başlandı.

[vc_button title=”Sony Pictures Hack Skandalı ve Saldırı Süreci” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/sony-pictures-hack-skandali-ve-saldiri-sureci”]

Geç de olsa iTunes üzerinden de satışa sunulan filmin, diğer platformlarda olduğu gibi iTunes’da da (ABD ve Kanada) kiralama fiyatı 6 dolar, satın alma fiyatı ise 15 dolar olarak belirlendi.

The Interview
The Interview

Ek olarak Sony tarafından yapılan açıklamaya göre; The Interview filmi yayınlandığı Çarşamba gününden bugüne 15 milyon dolarlık satış rakamına ulaştı. Tabi bunun altında filmin kalitesinden ziyade, hack saldırılarının getirdiği The Interview merakının yattığını söyleyebiliriz.

KAYNAKRe/Code

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler