AnasayfaSosyal MedyaTakip Etmekten Keyif Alabileceğiniz 8 Instagram Hesabı

Takip Etmekten Keyif Alabileceğiniz 8 Instagram Hesabı

Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da, takip etmekten keyif alabileceğinizi düşündüğümüz bu 8 Instagram hesabına bir göz atın.

Sosyal medya dünyasının en hızlı büyüyen platformu olan Instagram, mobil teknolojinin de gelişmesi ile fotoğrafçılığa yeni bir boyut kazandırmış durumda. Amatör fotoğrafçıların bile bir anda popüler hale gelebildiği bu platform, birbirinden farklı tarza sahip olan birçok fotoğrafçının fotoğraflarını sergilediği bir sergi alanı haline dönüşüyor.

Buna da bir göz atın >> Instagram Etkileşiminizi %182 Oranında Nasıl Arttırırsınız?

200 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Instagram’da, belki de gözünüzden kaçan bazı kullanıcılar vardır düşüncesiyle, takip etmekten keyif alabileceğinizi düşündüğümüz bu 8 Instagram hesabınızı sizlerle paylaşmak istedik. Beğeneceğinizi umuyoruz.

1. @alexstrohl

Profesyonel fotoğrafçı olan Alex Strohl, özellikle doğanın mavi, yeşil ve beyaz tonlarına odaklanarak muhteşem kareler ortaya çıkartıyor. Doğaya Alex Strohl’un gözünden bakmak isteyenler bu Instagram hesabına bir göz atabilir.

@alexstrohl
@alexstrohl

2. @bethanymarieco

Doğa ve modayı birbirine entegre ederek ortaya oldukça hoş fotoğraflar ortaya çıkartan Bethany Marie, bu entegrasyonu farklı farklı kompozisyonlarla süslüyor. Farklı bir tarza sahip olan bu fotoğrafçı takip edilesi Instagram kullanıcılarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

@bethanymarieco
@bethanymarieco

3. @istanbulstreetart

Adından da anlaşılacağı üzere bu Instagram hesabında İstanbul sokak sanatı ile ilgili birbirinden güzel birçok fotoğraf bulmak mümkün. İstanbul’a renk katan bu sanat eserlerini Street Art Istanbul’un Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

@istanbulstreetart
@istanbulstreetart

4. @iamlilbub

Geçmişte yaşadığı bir sağlık problemi nedeniyle dili hep dışarıda duran Lil Bub isimli bu şirin kedi, sahibi tarafından sürekli olarak fotoğraflanıp Instagram’da paylaşılıyor. Bu kedi o kadar popüler hale gelmiş durumda ki kendi adının verildiği birçok ürün şu anda satışa sunuluyor. Hatta belgelesi bile çekilmiş durumda. Fotoğrafları da bir o kadar güzel olan bu kedinin Instagram hesabını takip etmelisiniz.

@iamlilpub
@iamlilpub

5. @thiswildidea

Bu da köpek temalı bir Instagram hesabı. Theron Humphrey’in barınaktan sahiplendiği Maddie isimli köpeğin Instagram’a koyduğu fotoğraflar ile popüler hale gelen Instagram hesabı, daha sonra bir sosyal sorumluluk projesine dönüşmüştür. Theron Humphrey’in Maddie ile birlikte olan maceralarını anlattığı Instagram hesabını takip etmelisiniz.

@thiswildidea
@thiswildidea

6. @erdalkinaci

Fotoğrafçılar arasında oldukça dikkat çekici bir tarza sahip olan Erdal Kınacı, siyah beyaz çektiği fotoğrafları ile kişileri duygudan duyguya sokan bir etki bırakıyor. Gerçekten ilginç mekanlarda ilginç fotoğraflar çeken Erdal Kınacı’nın bu Instagram hesabını takibe almalısınız.

@erdalkinaci
@erdalkinaci

7. @macenzo

Bina, tünel, yol, kule gibi yapıları fotoğraflayarak bunları bir sanat haline dönüştüren Dirk Bakker, oldukça etkileyici bir fotoğraf arşivine sahip. Sıradanlığın dışına çıkarak özellikle binaların farklı görünümlerini Instagram’a taşıyan Dirk Bakker’ın bu Instagram hesabı takip edilesi hesaplardan biri.

@macenzo
@macenzo

8. @janske

Açık tonlu renklerin ve sadeliğin vurgulandığı bu Instagram hesabına ait fotoğraflarda, basit ama etkileyici bir hava sizi sarabilir. Kimi zaman nesnelere odaklanan fotoğrafçı; kimi zaman da doğanın ilginç anlarını karesine alıyor. Takip etmenizi öneririz.

@janske
@janske

BONUS: @webmastocom

WebMasto.com’un Instagram hesabı da önerdiğimiz hesaplardan biri :) Sıradan haber siteleri hesaplarının aksine Instagram hesabımızda; haber veya makalelerden ziyade sosyal medya, internet ve teknoloji dünyası ile ilgili faydalı ve ilginç bilgileri takipçilerimizle buluşturuyoruz. Instagram’daki popüler @8factapp hesabından ilham alarak oluşturduğumuz @webmastocom hesabını dilerseniz takip edebilirsiniz.

@webmastocom
@webmastocom

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler