AnasayfaHaberlerPinterest'te Mesajlaşma Dönemi Başladı

Pinterest’te Mesajlaşma Dönemi Başladı

Artık tüm sosyal medya platformlarında kullanılabilen mesajlaşma özelliği son olarak Pinterest’e de geldi.

Popüler resim imleme platformu Pinterest, mesajlaşma özelliğine kavuştu. Artık kullanıcılar Pinterest üzerinden birebir veya grup olarak sohbet edebileceği gibi, istedikleri pinleri de mesaj olarak gönderebilecek.

Yeni özellikler ekleyerek platformu daha kullanışlı ve etkileşimli hale getirmek isteyen Pinterest, bu sayede kullanıcı kitlesini de arttırmak istiyor. Son olarak platforma eklediği mesajlaşma özelliği de bu hedefteki adımlarından sadece biri.

Buna da bir göz atın >> Pinterest Hakkında Bilmeniz Gereken 26 İstatistik

Kullanıcılar Pinterest’teki mesajlaşma özelliği sayesinde birbirlerine pinler gönderip alabildiği gibi bir sohbet şeklinde metinler de gönderip alabilecek. İster özel olarak bir kişi ile, ister grup halinde birden fazla kişi ile bu mesajlaşma özelliği kullanılabilecek.

Pinterest mesajlaşma
Pinterest mesajlaşma

Diğer sosyal medya platformlarına göre daha az ve daha öz bir kullanıcı kitlesine sahip olan Pinterest, her geçen gün bu kitleyi genişletmeye devam ediyor. Ülkemizdeki kullanıcı sayısını da arttırmaya devam eden bu platform, özellikle markalar tarafından aktif şekilde kullanılmaya başlıyor.

Pinterest’in mesajlaşma özelliği için hazırlanan tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler