Turkish Airlines’ın yeni reklam filminde Kobe Bryant ve Lionel Messi selfie fotoğraf konusunda birbirleri ile oldukça keyifli bir yarışa giriyor.

Lionel Messi’nin Moskova’daki Aziz Vasil Katedrali’nin önünde selfie tarzda çektiği fotoğrafı Kobe Bryant’a göndermesi ile başlayan selfie mücadelesi son olarak İstanbul’da noktalanıyor. Reklamda Kobe ve Messi’nin Türk Hava Yolları’nı kullanarak seyahat ettiği ülkeler ve seyahat sırasında uçaktaki konfor ön plana alınırken, şirket “Flying to more countries than any other airline” sloganı ile dünya çapında iddialı olduğunu vurguluyor.

Buna da bir göz atın >> “Oxford Üniversitesi Araştırmalarına Göre Yılın Kelimesi: Selfie

Daha önce yine THY tarafından hazırlanan ve yine Kobe Bryant ve Messi’nin mücadele içinde olduğu Kobe vs Messi: Legends on Board adlı reklam videosu YouTube üzerinden toplamda 105 milyon izlenme sayısını geçmişti. Oldukça keyifli olan bu reklam videosunda ise Messi’den imza almak isteyen küçük çocuğun sebep olduğu Kobe ve Messi mücadelesi vardı. Son olarak çıkardıkları bu yeni reklam filminde ise Kobe vs Messi serisine devam edildiğini görüyoruz.

“Kobe vs Messi: The Selfie Shootout” isimli yeni reklam filminde dikkat çeken bir diğer konu ise video sonundaki sloganlar. Turkish Airlines’ın uzun süre kullandığı “Globally yours” sloganı bu son reklam filminde ise “Widen your world” olarak değiştirilmiş.