AnasayfaHaberlerInstagram'a 5 Yeni Filtre Daha Eklendi

Instagram’a 5 Yeni Filtre Daha Eklendi

Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’a, Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua olmak üzere 5 yeni filtre daha eklendi.

Filtreler konusunda uzun süredir pek bir yenilik yapmayan Instagram, kullanıcılarını sevindirecek gibi görünüyor. Zira Instagram’ın iOS ve Android uygulamalarına gelen güncelleme ile kullanıcılar artık 5 yeni filtre seçeneğine daha sahip olacak. Yeni eklenen filtreler arasında ise Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua bulunuyor.

[vc_button title=”Instagram’da Ne Kadar Uzmansınız? (TEST)” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/instagram-uzmanlik-testi”]

En son 2 yıl önce iki yeni filtre (Myfair ve Willow) duyuran Instagram, iOS ve Android’e gelen güncellemeler ile 5 yeni filtre daha eklemiş durumda. Instagram’ın resmi blogunda yapılan açıklamada yeni filtrelerin; fotoğrafçılık, sanat, moda ve tasarımdan ilham alarak geliştirildiği belirtildi.

Instagram - Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua filtreleri
Instagram – Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua filtreleri

Eklenen yeni filtrelerin yanı sıra, gelen güncelleme ile birlikte filtre seçimi de kolaylaştırıldı. Artık kullanıcılar bir filtreyi uygulamak istediğinde, alt kısımda bulunan diğer filtre ikonları bulanık olarak gözükecek.

Son olarak kullanıcılar artık filtreleri yönetebilecek. Yani istedikleri veya en çok kullandıkları filtreleri başa almak gibi sıralama işlemlerini yapabilecek; ayrıca bu filtreler arasından istediklerini gizleyebilecek.

Instagram filtre yonetimi
Instagram filtre yonetimi

Kullanıcıların oldukça işine yarayacak olan bu yeni özellikler, App Store ve Google Play‘deki yeni Instagram güncellemesi ile bugünden itibaren kullanılabilir olacak.

Yeni filtreler ve filtre yönetimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için Instagram Yardım Merkezi‘ne göz atabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler