AnasayfaHaberlerGoogle'ın Gizemli Tekneleri Hakkında Açıklama Geldi

Google’ın Gizemli Tekneleri Hakkında Açıklama Geldi

Herkesin merak ettiği Google’ın gizemli tekneleri konusunda Google tarafından açıklama geldi.

Amerika’nın Portland ve San Francisco limanlarında duran ve ne için kullanıldığı bilinmeyen Google tekneleri, herkesi oldukça meraklandırıyordu. Bazılarına göre Google bu tekneleri bir veri merkezi olarak kullanıyordu, bazılarına göre ise bu tekneler daha gün yüzüne çıkmamış teknolojilere ev sahipliği yapıyordu. Hatta teknenin bir Google Glass tesisi olduğu konusunda birçok haber yapılmıştı. Hakkında birçok tahmin yürütülen tekneler hakkında Google bir açıklama yaptı. Google sözcüsü konu ile ilgili şunları kaydetti:

[quote_box_center]Google Teknesi… Yüzen bir veri merkezi mi? Bir parti teknesi mi? Yoksa son kalan dinozoru saklayan bir tekne mi? Maalesef hiçbiri değil. Biz bu tekneleri, insanların yeni teknolojileri öğrenebileceği bir yer olarak planlıyoruz.[/quote_box_center]

Google’ın açıklamasından anladığımız kadarı ile Google’ın gelecekteki planlarında bu tekneleri yeni teknolojilerin tanıtıldığı bir sergi alanı olarak kullanacağını yada gelecekteki yeni teknoloji etkinliklerini burada düzenleyeceğini söyleyebiliriz.

google-tekne-portland
google-tekne-portland

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler