AnasayfaHaberlerGoogle, Nexus 5 'i Afişe Etti

Google, Nexus 5 ‘i Afişe Etti

Google, duyurmuş olduğu yeni Android sürümü KitKat için diktiği heykelin açılış videosunda, yanlışlıkla 38 saniyeliğine Nexus 5 ‘i gösterdi.

Google dün yeni Android sürümü KitKat‘ı duyurmuştu. Her zamanki gibi yeni sürüm için de heykel diken Google, heykel açılışı sırasında çekilen bir videoda Nexus logolu bir telefon, 38 saniye boyunca görüntülendi.

Durumu farkeden Google, videoyu YouTube‘dan kaldırdı. Geriye ise sadece videodan alınmış aşağıdaki görüntü kaldı.

Nexus 5
Nexus 5

Videodan çekilen bu karede sağ taraftaki kadının elinde tuttuğu telefon Nexus 4. Sol taraftaki adamın elinde tuttuğu telefon ise büyük ihtimalle Nexus 5‘in yeni prototipi.

Hatta fotoğrafa dikkatli bakarsanız, LG logosunu görebilirsiniz. Bu da, Google’ın Nexus 4’te olduğu gibi Nexus 5 için de LG şirketi ile çalışacağı manasına geliyor.

Görüntüdeki telefonun Nexus 5 olduğunun bir kanıtı yok, belki de özel bir kılıf olabilir. Ancak bu modele sahip başka bir Nexus olmadığı için, akıllara sadece Google’ın önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği Nexus 5 geliyor. Ayrıca Google’ın videoyu hemen silmesi, fotoğraftaki görüntünün Nexus 5’e ait olduğunu biraz daha ispatlar nitelikte.

[GÜNCELLEME] Yasaklanan videoyu tekrar yükledik. Ancak her an yine yasaklanabilir :) Buyrun seyredin.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler