AnasayfaİnternetGame of Thrones Dünyası Google Maps'te Olsa Nasıl Görünürdü?

Game of Thrones Dünyası Google Maps’te Olsa Nasıl Görünürdü?

Game of Thrones dünyasını kapsamlı olarak öğrenmek isterseniz bu Google Maps benzeri Game of Thrones haritasına bir göz atmalısınız.

George R.R. Martin tarafından yazılan A Song of Ice and Fire serisinin ilk kitabı olan ve aynı isim ile diziye uyarlanan Game of Thrones‘un karışık dünyasını anlamakta zorlanıyorsanız bu harita size bir parça yardımcı olabilir.

Google Maps tarzı hazırlanan interaktif Westeros – Essos haritasında; 7 krallığın bölgelerini, önemli karakterlerin doğduğu, gezdiği ve öldüğü bölgeleri, krallıkların etki alanlarını ve daha birçok ayrıntıyı kapsamlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Game of Thrones haritası
Game of Thrones haritası

Haritanın bulunduğu sitenin sağ tarafındaki menüden istediğiniz bölüme göre düzenleme yaparak Westeros.org sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Düzenleme yapmanın amacı ise herhangi bir spoilera maruz kalmamak. Yani izlemediğiniz bir bölüm ile ilgili bir spoiler almak istemiyorsanız sağ taraftaki menüden bölümleri sınırlandırarak bilgileri daraltabilirsiniz. Buna ek olarak yine sağ bölümde yer alan menüden karakterlerin gittiği bölgeleri harita üzerinden görebilirsiniz.

Game of Thrones için hazırlanan interaktif haritaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler