AnasayfaEditördenFotoğraflarla CES 2014 Özeti

Fotoğraflarla CES 2014 Özeti

Her yıl Ocak ayında düzenlenen teknoloji fuarı CES 2014’te neler oldu, hangi ürünler tanıtıldı, fotoğraflar ile inceleyin.

İlk olarak 1967 yılında başlayan ve her yıl Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenen CES (Consumer Electronics Show, Tüketici Elektroniği Fuarı), 2014 yılındaki etkinliğini de düzenledi.

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olarak görülen CES’in bu sene düzenlenen etkinliğinde birçok yeni teknoloji ürünü tanıtıldı. Lenovo’dan Sony’ye, Samsung’dan Yahoo’ya kadar birçok teknoloji şirketinin ürünlerini sergilediği CES 2014‘e fotoğraflarla bir göz atın.

[su_divider top=”no”]

Sphero 2B
Sphero 2B

Akıllı telefon ile yönetilen oyuncak robotlar üreten Orbotix, yeni nesil Sphero 2B robotunu duyurdu. Bir önceki top şeklindeki robottan farklı olarak Sphero 2B, silindir şeklinde tasarlanmış. Sphero 2B’nin ise oyuncak olmasının dışında herhangi bir fonksiyonu bulunmuyor. 2014 sonbaharda satışa sunulacağı belirtilen oyuncak robotun satış fiyatı ise 99 dolar olarak belirtildi.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler