AnasayfaHaberlerFlickr'a Fotoğraflı Yorum Özelliği Geldi

Flickr’a Fotoğraflı Yorum Özelliği Geldi

Fotoğraf tabanlı sosyal medya platformu Flickr, geliştirilmiş yeni yorum sistemini duyurdu. Artık yorumlara fotoğraf eklenebilecek.

Flickr Ürün Yöneticisi Markus Spiering, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda Flickr’ın yorum sistemine fotoğraf özelliği eklediklerini duyurdu. Artık dileyenler yorumlarına ek olarak bir de fotoğraf ekleyebilecekler.

Daha önce Facebook ve Google+ platformlarında da bulunan fotoğraflı yorum özelliği, fotoğraf tabanlı sosyal medya platformu Flickr’a da getirilerek yorum sistemi biraz daha geliştirilmiş oldu. Bunun için yapmanız gereken sadece ilgili fotoğrafın URL adresini kopyalayıp yorum alanına yapıştırmak. Gerisi otomatik olarak gerçekleşerek yorumu onayladığınızda eklediğiniz fotoğraf yorum alanında gözüküyor. Ayrıca bütün yorumları istediğiniz zaman düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Flickr fotoğraflı yorum özelliği
Flickr fotoğraflı yorum özelliği

Fotoğraflı yorum özelliğinin şimdilik Flickr’ın sadece web versiyonunda geçerli olduğunu belirtelim. Web üzerinde yoruma eklenen bir fotoğraf ise Flickr’ın mobil uygulamasında şu anda sadece bir URL olarak gözüküyor. Ancak önümüzdeki günlerde bu özelliğin mobil platformlar için de uygulanması bekleniyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler