AnasayfaİnfografiklerEkşi Sözlük'ten Kasım Ayı Özeti

Ekşi Sözlük’ten Kasım Ayı Özeti [İNFOGRAFİK]

Ekşi Sözlük tarafından yayınlanan infografikte Kasım ayı içinde platform üzerinde yapılan önemli hareketlerin özetini inceleyebilirsiniz.

“Dolu Dolu Kasım” başlığıyla yayınlanan infografikte, Ekşi Sözlük‘te Kasım ayı içerisinde en çok konuşulan başlıklardan, yapılan en popüler aramalara kadar bir çok önemli anları inceleyebilirsiniz.

Google Analytics kullanılarak toplanan verilere baktığımızda; Kasım ayı içinde platformda toplam 374,473 entry girilmiş. Bunun yanında Ekşi Sözlük’e yapılan toplam ziyaret sayısı ise 14,500,000 iken Kasım ayı toplam sayfa gösterimi ise 300,000,000 olarak kayıt edilmiş.

Sözlük kullanıcılarının Kasım ayı içindeki şehirlere göre ziyaret oranı ise sırasıyla; İstanbul (%38), Ankara (%14) ve İzmir (%7).

Kasım 2013 içinde Ekşi Sözlük’te en çok konuşulan popüler kanalları, öne çıkan başlıkları ve diğer bütün ayrıntıları aşağıdaki infografikte bulabilirsiniz:

ekşi sözlük kasım 2013
ekşi sözlük kasım 2013

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler