AnasayfaHaberlerBarcin.com'dan Facebook Kampanyası: Krampon Kupası

Barcin.com’dan Facebook Kampanyası: Krampon Kupası

Barcin.com, Dünya Kupası’na özel başlattığı Facebook kampanyası Krampon Kupası ile en fazla gol atan kramponları tahmin edenlere hediye veriyor.

FIFA 2014 Dünya Kupası heyecanı tüm hızıyla ilerlerken, bazı markalar da bu heyecanı arttırmak için çeşitli kampanyalar başlattı. Bunların arasından en dikkat çekici olanlardan biri de Barcin.com’dan geldi.

Barcin.com, Krampon Kupası adını verdiği Facebook kampanyası ile; Dünya Kupası boyunca en fazla gol atan kramponları tahmin edenler arasından en çok puanı toplayan 5 kişiye, 100 TL ile 500 TL arasında değişen miktarlarda hediye çeki dağıtıyor. Ayrıca katılan herkes yine barcin.com adresinde geçerli olacak %5 indirim çeki kazanacak.

Nasıl katılabilirsiniz?

Barcin.com/krampon-kupasi adresinde Dünya Kupası boyunca göreceğiniz tüm kramponları inceleyerek en çok gole imza atacağını tahmin ettiğiniz kramponu seçeceksiniz. Kramponu seçebilmek için Facebook hesabınızla bağlanarak uygulamaya izin vermeniz gerekiyor. Daha sonrasında arkadaşlarınızı oyuna davet ederek daha çok puan kazanma şansınız var. Seçtiğiniz kramponu maçların oynanmadığı 18:00 ile 09:00 saatleri arasında değiştirebiliyorsunuz. Seçtiğiniz kramponun imza attığı her gol sizin hanenize 100 puan olarak geçiyor. Ayrıca davet ettiğiniz arkadaşlarınızdan ve arkadaşlarınızın tahminlerinden de puan kazanabileceksiniz.

Krampon Kupası
Krampon Kupası

Krampon Kupası beş etaptan oluşacak ve her etabın bir kazananı olacak. Etaplar Dünya Kupası grup elemeleri, çeyrek final, yarı final ve final maçlarının tarihlerine göre başlayıp bitecek. Her etap sonrasında puanlar sıfırlanarak Krampon Kupası heyecanı baştan başlayacak.

Krampon Kupası’nda;

1. etap birincisi 100 TL,
2. etap birincisi 200 TL,
3. etap birincisi 300 TL,
4. etap birincisi 400 TL,
5. etap birincisi 500 TL değerinde Barçın Puan kazanacak.

Yarışmaya Krampon Kupası‘nı ziyaret edip favori kramponunuzu seçerek başlayabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler