AnasayfaSosyal MedyaZurna Chat İle Özlenen IRC Sohbetleri Geri Dönüyor

Zurna Chat İle Özlenen IRC Sohbetleri Geri Dönüyor

Zurna Chat sohbet ve anlık mesajlaşma uygulaması ile özlenen IRC sohbetleri geri dönüyor. Şimdilerde 30-40’lı yaşları yaşayan jenerasyon için bir efsane olan IRC Chat, mevcut teknolojik olanaklarla yeniden hayat bularak kullanıcılarıyla tekrar buluşuyor.

An itibariyle App Store üzerinden indirilebilen Zurna Chat uygulamasına sadece kullanıcı adı belirleyerek, kişisel bilgileri paylaşmadan kolayca üye olmak mümkün. Kullanıcılar mevcut kanallarda veya ilgi alanları doğrultusunda kendi oluşturacakları kanallarda hemen sohbete başlayabilirler. Uygulama üzerinden fotoğraf paylaşımı yapmak da mümkün.

Zurna Chat iOS uygulaması

Uygulamada “Genel” ve “İzinli” olmak üzere 2 farklı kanal tipi mevcut. Genel kanallarda herkes özgürce konuşabilirken, izinli kanallarda yalnızca kanal yöneticisi tarafından konuşmasına izin verilen kullanıcılar konuşabiliyor. Ayrıca kurulan kanallara konum eklemek ve konum bazlı kanal araması yapmak da uygulamanın özellikleri arasında yer alıyor. Kanallar kullanıcıların gösterdikleri ilgi bazında sıralanarak kullanıcıların daha fazla ilgi gösterdiği popüler kanalların ön plana çıkması sağlanıyor.

Zurna Chat iOS uygulaması

Zurna Chat’te sohbet kanallarının yanı sıra Okey ve Kelime Yarışması gibi oyun kanalları da mevcut. Oyunların kendi kanallarında gerçekleşen toplu oyun ve yarışmalara katılmak mümkün olduğu gibi, kullanıcılar kendi kanallarında da oyun başlatabiliyor ve puan toplamaya devam edebiliyorlar.

Uygulama, kullanıcıların birbirleriyle arkadaş olmasına ve özel mesaj gönderebilmesine de olanak sağlıyor. Özel mesaj bölümünden yalnız bir kişiye mesaj gönderilebildiği gibi grup oluşturularak toplu olarak mesajlaşmak da mümkün.

Zurna Chat: App Store

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler