AnasayfaİnternetWhatsApp Web'e Firefox ve Opera Desteği Geldi

WhatsApp Web’e Firefox ve Opera Desteği Geldi

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp’ın web versiyonu WhatsApp Web, artık Firefox ve Opera tarayıcılarında da kullanılabilecek.

Dev bir kullanıcı kitlesiyle dünyanın en popüler mesajlaşma platformu haline gelen WhatsApp, 2015’in Ocak ayında web sürümü olan WhatsApp Web’i duyurmuştu. Ancak oldukça ses getiren yeni web versiyonu sadece Chrome tarayıcıları üzerinden kullanılabiliyordu. Ancak WhatsApp’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda, WhatsApp Web’in artık Firefox ve Opera tarayıcıları üzerinden de kullanılabileceği duyuruldu.

WhatsApp Web, Chrome’da olduğu gibi Firefox ve Opera’da da telefon ile taratılabilen QR kodu aracılığıyla kullanılabilecek.

WhatsApp Web Firefox Opera
WhatsApp Web Firefox Opera

WhatsApp’ın web sürümünün aynı zamanda sadece Android, Windows Phone ve BlackBerry cihazlarda kullanılabildiğini belirtmek gerekiyor. Yani şu anda WhatsApp Web’de iOS desteği bulunmuyor.

[vc_button title=”Yeni Sekme Sayfanızı Güzelleştiren 10 Chrome Uzantısı” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/yeni-sekme-sayfasi-chrome-uzantilari”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler