AnasayfaHaberlerWhatsApp’a Sesli Arama Özelliği Geliyor

WhatsApp’a Sesli Arama Özelliği Geliyor

Popüler mesajlaşma servisi WhatsApp, 2014’ün ortalarında sesli arama özelliğine sahip olacak.

Son dönemde oldukça konuşulan popüler mesajlaşma servisi WhatsApp sesli arama özelliğine kavuşuyor. WhatsApp’ın kurucusu Jan Kaum yeni özelliğin 2014’ün ortalarında uygulanabilir olacağını açıkladı.

Facebook’un satın almasıyla platformda ne gibi değişiklikler yapılacağı konuşulmaya başlanmıştı. Konu ile ilgili olarak ilk değişiklik haberi WhatsApp’ın kurucusu Jan Kaum’dan geldi. Barcelona’da düzenlenen Mobile World Congress 2014 etkinliğinde konuşan Kaum, 2014’ün ikinci çeyreğinde WhatsApp’a sesli arama özelliği ekleyeceklerini açıkladı. Sesli arama özelliğinin WhatsApp için önemli bir gelişme olduğunu belirten Jan Kaum, yeni özelliğin platformun büyümesine katkı sağlayacağını belirtti.

Sadeliği ve basitliği sayesinde bugünkü popülaritesine sahip olan WhatsApp’ın yakın zamanda uygulanacak olan sesli arama özelliğinin, kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağını ise önümüzdeki günlerde görmüş olacağız.

Görsel: AndroidPIT

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler