AnasayfaSosyal MedyaVine Apple Watch Desteğine Kavuştu

Vine Apple Watch Desteğine Kavuştu

Popüler video platformu Vine, yeni güncelleme ile birlikte artık Apple Watch üzerinden de kullanılabilecek.

Son zamanların en popüler video paylaşım platformlarından olan Vine, artık Apple’ın akıllı saati Apple Watch üzerinden de kullanılabilecek. Uygulamanın iOS versiyonuna gelen yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar artık Apple Watch’ları üzerinden Vine videolarını seyredebilecek.

Apple Watch’un ölçülerine göre tasarlanan yeni Vine watchOS uygulamasında, kullanıcı deneyiminin ön plana çıktığını söylemek mümkün. Yani kullanıcılar akıllı saatleri üzerinden Vine videolarını kolay bir şekilde seyredebiliyor, sağa-sola kaydırma işlemleri ile basit bir şekilde videolar arasında geçiş yapabiliyor.

Vine Apple Watch

Vine iOS uygulamasına gelen yeni güncelleme sadece Apple Watch’u da kapsamıyor. Uygulamaya kullanıcıların videoları daha kolay keşfedebilmelerini sağlayacak yeni bir özellik daha gelmiş durumda. Buna göre kullanıcılar Vine’dayken ekranı sola kaydırma işlemi ile daha fazla videoya ulaşabiliyor.Ancak bu özelliğin de şimdilik sadece iOS kullanıcılarını kapsadığını belirtmekte fayda var.

Vine: App Store | Google Play

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler