AnasayfaHaberlerTwitter'ın Mobil Uygulamalarına Yeni Filtre Özellikleri Eklendi

Twitter’ın Mobil Uygulamalarına Yeni Filtre Özellikleri Eklendi

Twitter iOS ve Android uygulamalarına gelen yeni fotoğraf filtrelerinin yanı sıra kullanıcılar artık filtrelerin yoğunluklarını da ayarlayabilecek.

Twitter‘ın fotoğraf filtrelerini ilk duyurduğu andan itibaren Instagram’a benzetilmesiyle ilgili konuşulanlar, artık biraz daha artacak gibi görünüyor. Zira Twitter’ın mobil uygulamalarına gelen özellikler Instagram‘ı oldukça hatırlatıyor.

Twitter’ın iOS ve Android uygulamalarına gelen yeni güncelleme ile kullanıcılar fotoğraf filtrelerinin yanı sıra kullanıcılar uyguladığı filtrelerin yoğunluklarını da ayarlayabilecek. Bunun içinse -aynı Instagram’da olduğu gibi- filtreyi seçtikten sonra tekrar o filtreye dokunmak ve açılan düzenleme ekranından filtrenin yoğunluğunu ayarlamak yeterli.

Twitter filtreleri
Twitter filtreleri

Fotoğraflara filtre ekleyebilmek içinse içinse önce tweete fotoğraf eklemek ve ardından fotoğrafın thumbnail (küçük resim) alanına tıklamak gerekiyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler