AnasayfaSosyal MedyaTwitter'ın Web Arayüzüne Üçüncü Bir Sütun Daha Eklendi

Twitter’ın Web Arayüzüne Üçüncü Bir Sütun Daha Eklendi

Twitter, yeni tasarımla birlikte platforma eklediği yeniliklerine devam ediyor. Son olarak web arayüzüne üçüncü bir sütun daha eklenmiş durumda.

Twitter’ın en son aktif ettiği yeni web arayüzü diğer Twitter tasarımlarından daha fazla konuşulmuştu. Kullanıcılarının bir kısmının beğendiği bir kısmının ise hiç beğenmediği bu tasarıma son olarak üçüncü bir sütun daha eklendiği duyuruldu.

Twitter.com arayüzüne eklenen üçüncü sütunda Who to follow / Kimi takip etmeli bileşeni yer alıyor. Yani daha önce Biyografi ve Trend bileşenlerinin olduğu sol kısımda yer alan Kimi takip etmeli bileşeni aşağıda görüldüğü gibi artık sağ tarafta yer alacak.

Twitter üçüncü sütun
Twitter üçüncü sütun

Buna da bir göz atın >> Twitter Yeni Tasarım Boyutları (2014)

Eklenen yeni sütunla birlikte Twitter’ın yeni profil tasarımı ile biraz daha uyumlu hale gelen akış sayfasında; tweetler ortada yer alırken sol tarafta kullanıcı bilgileri ve trend hashtag’ler, sağ tarafta ise öneriler bulunacak.

28 Mayıs tarihinde tüm kullanıcılar Twitter’ın yeni tasarımına zorunlu olarak geçiş yapacakken; bu üçüncü sütun henüz yeni tasarıma geçmemiş kullanıcılarda da görünür olacak.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler