AnasayfaHaberlerTweetDeck'e Artık Sadece Twitter Bilgileri İle Giriş Yapılabilecek

TweetDeck’e Artık Sadece Twitter Bilgileri İle Giriş Yapılabilecek

Twitter’ın popüler hesap yönetim platformu TweetDeck’e, 31 Mart 2015 tarihi itibariyle artık sadece Twitter hesap bilgileri ile giriş yapılabilecek.

İlk olarak 2008 yılında kullanıma sunulan ve 2011 yılında Twitter’ın satın almasıyla birlikte profesyonel bir yapıya bürünen sosyal medya yönetim platformu TweetDeck, artık platforma giriş yapabilmek için sadece Twitter giriş bilgileri seçeneğini sunacak.

Daha önceden Twitter’dan bağımsız olarak TweetDeck hesabıyla platforma giriş yapabilen kullanıcılar, 31 Mart 2015 tarihi itibariyle artık sadece Twitter hesap bilgileri ile login olabilecekler.

Twitter’ın resmi blogu üzerinden yaptığı açıklamaya göre bu değişiklikten sadece Twitter’dan bağımsız giriş bilgileri ile platforma giriş yapan kullanıcılar etkilenecek. Hali hazırda giriş için Twitter bilgilerini kullanan kişiler için herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacak.

TweetDeck
TweetDeck

Yapılan açıklamaya göre bu değişiklik kullanıcılara iki farklı avantaj sağlayacak. Birincisi TweetDeck hesabını daha iyi şartlar altında muhafaza etmek; ikincisi ise TweetDeck Team servisinde başka bir hesaba yetki verirken şifreyi paylaşmaya gerek duymamak. Yani söz konusu olan bu değişiklik, kullanıcının online güvenliği açısından fayda sağlayacak.

[vc_button title=”Tweetlerinizin Google’da İndekslenmesi İçin Ne Yapmalısınız?” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/tweetlerinizin-googleda-indekslenmesi-icin-ne-yapmalisiniz”]

Yapılan değişiklik 31 Mart 2015 tarihinden itibaren uygulanacak. Ancak Twitter, herhangi bir veri kaybı yaşanmaması açısından kullanıcıların şimdiden itibaren geçiş yapmalarını tavsiye ediyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler