AnasayfaSosyal MedyaTumblr'ın Yeni GIF Aracı İle Videoları GIF'e Dönüştürün

Tumblr’ın Yeni GIF Aracı İle Videoları GIF’e Dönüştürün

GIF uzantılı hareketli görsellerin yoğun bir şekilde kullanıldığı Tumblr, kullanıcıların videoları GIF’lere dönüştürebilecekleri GIF Maker aracını duyurdu.

Hareketli görsel, yani GIF denildiğinde akla gelen ilk platformlardan biri olan Tumblr, sahip olduğu bu özelliğin daha kolay kullanılmasını sağlamak amacıyla yeni aracını duyurdu. Daha önce GIF arama aracını duyuran Tumblr, şimdi de GIF Maker adını verdiği yeni GIF oluşturma aracı ile videoları kolay bir şekilde GIF’e dönüştürmeyi sağlayacak.

Uygulama üzerindeki Fotoğraf seçeneğinin altından ulaşılabilen yeni GIF Maker aracı ile, seçilen videolardan maksimum 3 saniye uzunluğunda GIF’ler hazırlamak ve bu GIF’leri düzenlemek mümkün.

Tumblr GIF Maker

Düzenleme aşamasında, videolardan dönüştürülen GIF’lerin süresinin uzunluğu, döngü ayarı ve diğer çeşitli rötuşlar kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Uygulama üzerindeki “+” ikonu altında bulunan Fotoğraflar kısmı içindeki yeni GIF Maker aracını kullanarak videolarınızı GIF’e dönüştürmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca bkz:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler