AnasayfaSosyal MedyaTumblr Yeni Soru-Cevap Platformunu Tanıttı: Answer Time

Tumblr Yeni Soru-Cevap Platformunu Tanıttı: Answer Time

Tumblr, kullanıcılarının ünlüler ile soru-cevap etkinliği gerçekleştirmelerine ortam hazırlayan Answer Time adındaki yeni platformunu kullanıma sundu.

Bildiğiniz üzere dünyanın en aktif topluluk platformlarından olan Reddit, sahip olduğu Ask Me Anything özelliği (Reddit AMA) sayesinde kullanıcılarını, ünlüler ve siyasi liderler ile bir araya getiriyordu. Benzer bir platform şimdi de Tumblr kanadından geldi.

Answer Time olarak adlandırılan yeni platform sayesinde Tumblr kullanıcıları, platform üzerindeki ünlüler ve diğer önemli kişiler ile soru-cevap etkinliği düzenleyebilecekler. Bu sayede kullanıcılar merak ettiği soruların cevaplarını birinci ağızdan almış olacak.

Tumblr Answer Time

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Tumblr çalışanlarından Danielle Strle ise şunları aktardı:

[quote_box_center]Answer Time için vizyonlarının yaratıcı kişiler ile hayranlarını bir araya getirmek olduğu ifade eden Tumblr çalışanlarından Danielle Strle, platformun kullanıcıların bir arkadaşı ile konuşur gibi bu kişiler ile doğrudan ve içten bir şekilde sohbet edebilecekleri bir yapıya sahip olduğunu da vurguladı.[/quote_box_center]

Kullanıcıların birçok müzisyen, sanatçı, aktör, politikacı, internet fenomenleri ve daha birçok önemli kişi ile doğrudan iletişime geçebileceği bir platform olan Answer Time için, Tumblr şimdiden bazı ünlüler ile anlaşmış durumda. Şu anda soru-cevap etkinliği için aktif durumda olan ünlüler arasında; Fall Out Boy, Vic Mensa, Molly McAleer, Cecile Richards, David Karp gibi isimler bulunuyor.

Tumblr’dan Yeni GIF Arama Aracı

Reddit’in en güçlü yanlarından olan Ask Me Anything platformunda sağladığı başarıyı Tumblr’ın da Answer Time ile yakalaması; hatta Reddit’e bu bağlamda güçlü bir rakip olması bekleniyor. Zira Tumblr, yükselen potansiyeli sayesinde dünyanın en hızlı büyüyen platformu olma özelliğine sahip olmuş durumda.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler