AnasayfaHaberler2013 Yılındaki En İyi Instagram Fotoğraflarınızı Videoya Dönüştürün

2013 Yılındaki En İyi Instagram Fotoğraflarınızı Videoya Dönüştürün

Instagram analiz servisi Statigram ile 2013 yılında paylaştığınız en iyi 5 Instagram fotoğrafınızı otomatik olarak videoya dönüştürebilirsiniz.

Instagram analiz ve takip servisi Statigram, kullanıcılarına bir yılbaşı hediyesi olarak 2013 yılındaki en iyi 5 fotoğrafını otomatik olarak videoya dönüştürüyor.

Statigram tarafından duyurulan yeni araç sayesinde 2013 yılında paylaştığınız en iyi 5 fotoğrafınızı videoya dönüştürmek için yapmanız gereken sadece Instagram hesabınız ile Statigram’a giriş yapmak. Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen bildirim ekranından video hazırlama isteği gönderebilirsiniz. Eğer karşınıza ilgili ekran gelmezse Statigram’da üst tarafta bulunan “Snapshots” sayfasından aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek olarak kendi Instagram hesabım için oluşturduğum aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından hazırlanan videolara bakmak için Statigram’ın ilgili hizmet ile ilgili başlattığı #memostagram hashtag’ini aratabilirsiniz.

Statigram’a video isteği gönderdikten sonra yapmanız gereken sadece beklemek. Maksimum 12 saat süren bekleme süreci hesaptan hesaba değişebilir. Yani videonuz hemen de hazırlanabilir, hazırlanması saatler de sürebilir. Video hazırlandıktan sonra ise daha önce Statigram’a girmiş olduğunuz e-posta adresine ilgili video otomatik olarak gönderilecektir.

Hazırlanan videoyu paylaşmak için önce videoyu cihazınıza kaydetmeniz gerekiyor. Daha sonra standart Instagram video yükleme işlemlerini gerçekleştirerek videoyu Instagram’da paylaşabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler