AnasayfaHaberlerStatigram Artık "Iconosquare" İsmi İle Devam Edecek

Statigram Artık “Iconosquare” İsmi İle Devam Edecek

Instagram ile ilgili en popüler araçlardan biri olan Statigram, isim değişikliğine giderek artık “Iconosquare” ismi ile devam edeceğini duyurdu.

Instagram ile ilgili kullanıcılara ayrıntılı ve görsel istatistikler sunan Statigram, resmi blogunda yaptıkları duyuruda, artık bundan sonra “Iconosquare” ismi ile hizmetine devam edeceğini duyurdu. Değişikliği e-posta aracılığı ile de kullanıcılarına bildiren Statigram, kullanıcılar için hiçbir şeyin değişmeyeceğini vurguladı.

2011 yılında kurulan ve o zamandan beri toplam 8 milyon kayıtlı kullanıcı sayısına ulaşan Statigram, Coca-Cola, Starbucks, Victoria’s Secret gibi birçok ünlü marka tarafından da kullanılıyordu. Ancak bundan sonra bu platform artık Iconosquare ismiyle anılacak.

Statigram - Iconosquare
Statigram – Iconosquare

İsim değişikliği ile birlikte kullanıcıların varolan hesapları ile ilgili endişesini gidermek için de küçük bir açıklama yapan Statigram ekibi, isim değişikliğinin hiçbir kullanıcının veri kaybı yaşamasına sebep olmayacağını, hizmetlerin ve verilerin aynı şekilde kalacağını ve devam edeceğini belirtti.

Ziyaret etmek için: Iconosquare.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler