AnasayfaİnternetSEO Firması Dünya Devine Komşu Oldu

SEO Firması Dünya Devine Komşu Oldu

Türkiye’nin önde gelen SEO firması Webtures, İrlanda’da yeni bir ofis açarak arama motor devi Google’a komşu oldu.

Arama motoru dünyasının neredeyse tekeli olarak gösterilen Google, İrlanda’da yer alan ofisine çok az bir uzaklıkta yer alan yeni bir Türk firmasının ofis açması ile komşu oldu. Firma tahmin edersiniz ki, arama motoru optimizasyonu alanında faaliyet gösteren ve ülkemizin değerli markalarından biri haline gelen WEBTURES firmasından başkası değil.

SEO

“İlk Hedef Avrupa Markaları”

Dijital pazarlama, SEO ve SEM alanında alanında faaliyet gösteren firmanın özellikle Avrupa’da faaliyet gösteren markalar ile kuracağı çözüm ortaklıkları, ülkemiz içinde hem gurur kaynağı hem de ekonomiye fayda sağlan bir durum haline gelecektir.

Firmadan gelen açıklamaya göre şu ifadelere yer verildi: “Ülkemizde başarılı bir SEO planlamasını sağlayan hizmetimizi Avrupa markaları içinde uyarlayarak internet teknolojilerinin gücünden onların da yararlanmasını istiyoruz. İrlanda şubesi hem bizim dünya pazarına açılan kapımız olacak hem de arama motoru alanında yaşanan gelişmeleri ilk elden daha hızlı takip edebileceğiz.”

“Markaların Dijital Dünya İle Tanışmaları Şart”

Yaptığı açıklamalarda dijital pazarlamanın önemine değinen WEBTURES, “Bir internet sitesinin artık ikinci sayfada olmasının internet kullanıcıları tarafından bir anlamı bulunmuyor. İlk sayfada varsanız, dijital pazarda da varsınız, ilk sayfada yoksanız arka sayfalarda karanlığa mahkum olmuşsunuz demektir.” dedi.

SEO kavramını kobilerin anlayacağı şekilde açıklayan Webtures, “SEO, ara sokakta bulunan bir mağazanın kalabalık bir caddeye taşınarak daha çok kişiye ulaşılmasındaki dijital süreçtir. Bizler bu süreçte internet sitesini analiz ederek eksiklerini belirliyor ve ona uygun bir strateji ile planlamalarımızı uyguluyoruz.” dedi.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler