AnasayfaTeknolojiPrezi'den Kısa Film Oluşturma Uygulaması: Nutshell

Prezi’den Kısa Film Oluşturma Uygulaması: Nutshell

Popüler online sunum yazılımı Prezi, fotoğrafları kısa filmlere dönüştüren yeni uygulamasını kullanıma sundu: Nutshell.

Online sunum hazırlama konusunda önde gelen yazılımlardan olan Prezi, şimdi de yeni bir uygulamayla video dünyasına giriş yapıyor. Nutshell isimli uygulama sayesinde kullanıcılar, eklediği fotoğrafları kısa filmlere dönüştürebiliyor.

Şimdilik sadece iOS cihazlar için kullanıma sunulan Nutshell, kullanıcıların eklediği 3 fotoğrafı, grafik ve metinlerle destekleyerek kısa filme dönüştürüyor. Yeni bir akım başlatma potansiyeline sahip olan uygulama, kullanıcılara eğlenceli bir video deneyimi yaşatıyor. Ayrıca kullanıcılar, oluşturdukları videoları kolay bir şekilde Facebook, Twitter, Instagram’da paylaşabildikleri gibi; WhatsApp, e-posta ve SMS olarak da arkadaşlarına gönderebiliyor.

Nutshell
Nutshell

Uygulama fikrinin ilk olarak Prezi kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda ortaya çıktığı belirten Prezi, kullanıcıların doğum günü partileri, düğünleri ve seyahatleri doğrultusunda böyle bir uygulamanın kullanıcılara fayda sağlayacağı düşüncesine sahip oldukları vurgulandı.

Eğlenceli sinematik videoların oluşturulabildiği Nutshell uygulaması için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler