AnasayfaTeknolojiPokemon GO'da 1000 CP Üzeri İçin Pokemonları Kaç CP'de Evrimleştirmek Gerekir?

Pokemon GO’da 1000 CP Üzeri İçin Pokemonları Kaç CP’de Evrimleştirmek Gerekir?

Kullanıma sunulduğu günden beri tüm dünyanın en çok konuştuğu mobil oyun olan Pokemon GO, popülaritesini hızla arttırmaya devam ediyor. Oyunla ilgili “Pokemon Go Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey” başlıklı yazımızda, yeni başlayanlar için bazı temel noktalara değinmiştik. Ancak gün geçtikçe oyunla ilgili birçok yeni detay da ortaya çıkıyor.

Pokemon GO oyuncularının en fazla önem şeylerden biri de CP (Combat Power) seviyesi yüksek olan pokemonları yakalamak; ya da kendi imkanlarıyla sahip olduğu pokemonların CP seviyelerini arttırmak. Ancak bir pokemonları evrimleştirerek CP seviyesini arttırırken, her pokemonun farklı CP artış oranlarına sahip olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Peki evrimleşirken hangi pokemon hangi derecede CP sayısını arttırıyor? Pokemon Go Toolkit isimli bir web sitesi evrim aşamasında pokemonların sahip olacağı CP seviyelerini gösteriyor. Bir Reddit kullanıcısı da bu site üzerinden 1000 CP için gerekli olan CP seviyelerinin listesini çıkartmış durumda. Örneğin 1000 CP ve üzerinde bir Wigglytuff elde etmek için Jigglypuf’ınızın minimum 415 CP olması gerekiyor.

1000 CP ve üzeri bir pokemona sahip olmak için, ilgili pokemonu minimum kaç CP’deyken evrimleştirmek gerektiğini gösteren listeyi (yaklaşık değerler) aşağıdan inceleyebilirsiniz:

Pokemon GO 1000 CP listesi

KAYNAKReddit

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler