AnasayfaİnternetNetflix üyelik gerektirmeyen ücretsiz sayfasını duyurdu

Netflix üyelik gerektirmeyen ücretsiz sayfasını duyurdu

Artık Netflix'i üye olmadan ve ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Artık neredeyse hepimizin Netflix üyeliği var dersek pek yanlış olmaz. Fakat Netflix hala üyeliği olmayan kişiler için de bir güzellik yaparak insanların ayağını alıştırmaya çalışıyor. Daha önce de “Sevdiğim Tüm Erkeklere (To All The Boys I’ve Loved Before)” adlı filmi bir süreliğine ücretsiz olarak sunan Netflix yine bazı filmlerini ve dizilerini ücretsiz olarak yayınlamaya başladı.

Ücretsiz olarak izlenebilecek filmlerin arasında çok ses getiren korku filmi Bird Box, Adan Sandler ve Jennifer Aniston’ın başrollerini paylaştığı Murder Mystery, akademi ödülü adayı olan The Two Popes bulunuyor.

Ücretsiz dizilerde ise Stranger Things, Gezegenimiz (Our Planet), Patron Bebek Yine İş Başında (Boss Baby: Back In Business), When They See Us, Love Is Blind, Elite ve Grace and Frankie dizilerinin ilk bölümlerini bulmak mümkün.

Sunulan bu programların ne kadar süreliğine ücretsiz kalacağı henüz belli değil fakat şu anda hepsini buradaki Netflix sayfasını ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

KAYNAKPolygon

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler