AnasayfaHaberlerModanisa Blogger Akademi 2015 İçin Kayıtlar Başladı

Modanisa Blogger Akademi 2015 İçin Kayıtlar Başladı

Modanisa tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Blogger Akademi, geleceğin moda bloggerlarına tekrar kapılarını açıyor.

Türkiye’de ve dünyada tesettür giyimin önde gelen e-ticaret sitesi Modanisa, ilki geçen sene yapılan ve çok ilgi gören Blogger Akademi’nin ikincisini düzenliyor. Sadece kadınlara özel olan; blog açmak, blogger olmak isteyen adayların profesyonel blogger eğitimi alacağı Blogger Akademi için kayıtlar Modanisa.com üzerinden başladı.

Türkiye’de ilk defa profesyonel blogger yetiştirmek amacıyla Modanisa tarafından kurulan Blogger Akademi, tesettür giyim alanında içerik üretebilecek ve blogger topluluğu oluşturmayı hedefliyor. Kapsamlı ve iyi bir müfredata sahip olan bu eğitim süresi boyunca, başta Modanisa çalışanları olmak üzere konuk eğitmenler de derslere katılacak.

Modanisa Blogger Akademi 2015
Modanisa Blogger Akademi 2015

Katılımların ücretsiz olduğu Blogger Akademi’de, katılımcılara bloglarını açmaları için ücretsiz Domain + Web Hosting sağlanıyor . Ayrıca katılımcıların motivasyonunu artırmak amacıyla kendilerini eğitim süresince birçok sürpriz de bekliyor.

Sadece kadınlara özel olan Blogger Akademi ile internet dünyasına merak duyan, ancak nereden başlayacağını bilemeyen, blogger olmak isteyen ama bu konuda bilgi eksikliği olan tüm şanslı hanımlar Modanisa’nın sunduğu bu ücretsiz fırsat ile geleceğin en başarılı Moda Blogger’ları arasına girecek. Blogger Akademi’de 40 katılımcı yer alacak. Bu ücretsiz eğitim fırsatı ile Modanisa da ikinci kez anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza atmış olacak.

Bitirenlere sertifika verilecek

9 Mayıs 2015 tarihinde ilk dersin başlayacağı Blogger Akademi, 13 Haziran 2015 tarihinde sona erecek. 5 hafta boyunca sürecek olan eğitim, Cumartesi günleri 09:00-15:00 saatleri arasında Üsküdar Üniversitesi Çarşı Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Eğitimi tamamlayan ve sertifika alan katılımcılar hem kendi hazırlayacakları bloglarını açma şansına sahip olacak, hem de eğitim sonrasında 15 günde bir düzenlenen workshoplara katılarak kişisel gelişimlerini sürdürebilecekler.

Modanisa Digibus
Modanisa Digibus

Verilen bu eğitim sonunda en iyi öğrenciler Modanisa tarafından istihdam edilerek, Modanisa’nın kurumsal blogunda yazma şansına sahip olacaklar. Derslerin eğitim koordinatörlüğünü ise Digibus Ajans Başkanı Salih Çaktı üstlenecek.

Başvuru ve ayrıntılar için: fr.modanisa.com/blogger-akademi

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler