AnasayfaHaberlerMark Zuckerberg'e Sormak İstedikleriniz Var Mı?

Mark Zuckerberg’e Sormak İstedikleriniz Var Mı?

Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, açtığı soru-cevap etkinliği ile kullanıcılardan gelen soruları cevaplayacak.

Facebook‘un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, kullanıcıların sorularını yanıtlamak üzere bir soru-cevap etkinliği düzenledi. Buna göre Zuckerberg, kullanıcıların sorduğu sorular arasından en beğenilenleri seçerek bunları yanıtlayacak.

6 Kasım 2014 tarihinde cevaplanacak olan sorular, etkinlik sayfası üzerinden gelen sorulara göre cevaplanacak. Canlı olarak takip edilebilecek olan etkinlik, kaçıranlar için tekrar yayınlanacak.

Mark Zuckerberg - Soru cevap etkinligi
Mark Zuckerberg – Soru cevap etkinligi

Şimdiye kadar gelen sorular arasında en çok beğenilenlerden bazıları ise şunlar:

  • Can you call future events like this “Question Mark”?
  • When u gonna introduce the dislike button?
  • You haven’t tweeted in a couple of years now. Do you ever login to Twitter and read tweets? Do you find Twitter to be a useful service?
  • Why you forced us to install Facebook messenger?
  • What beer were you drinking when you created Facebook. This is a MUST know.

Eğer siz de Facebook’un kurucusu ve CEO’suna soru sormak isterseniz, etkinlik sayfasındaki gönderinin altına sorunu yorum olarak eklemeniz yeterli. Ya da içlerinde beğendiğiniz sorular varsa bunları oylayabilirsiniz.

Etkinlik sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler