AnasayfaHaberlerLG G4 Görüntüleri İnternete Sızdı (GALERİ)

LG G4 Görüntüleri İnternete Sızdı (GALERİ)

Yeni cihazların tanıtımından önce görüntülerini paylaşmasıyla ünlenen Evan Blass (@evleaks), şimdi de LG G4’e ait görüntüleri paylaştı.

28 Nisan‘da tanıtılacak olan LG’nin yeni akıllı telefon modeli LG G4, şimdiden gün yüzüne çıktı. Birçok yeni cihaza ait görüntüleri, daha tanıtımı yapılmadan önce internete servis eden Evan Blass (@evleaks), şimdi de LG G4’e ait birçok fotoğrafı Twitter’dan paylaştı.

Yayınlanan görüntülerde yeni LG G4’ün arka kısmında bazı farklılıklar görülüyor. Zira standart 3 farklı plastik seçeneğiyle görüntülenen LG G4’te 6 farklı deri seçeneği de göze çarpıyor.

LG G4 (4)
LG G4 (4)

Görüntülerde ayrıca LG’nin orijinal interaktif kapağında da bazı yenilikler görülüyor. Cihazın menüleri minimal bir arayüz ile çok daha estetik bir şekilde kapağa uyarlanmış halde yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar kapağı açmadan birçok işlemi bu ekran üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Evan Blass tarafından yayınlanan tüm LG G4 görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Büyütmek için üzerine tıklayın.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler