AnasayfaHaberlerLG G4 28 Nisan'da Tanıtılacak

LG G4 28 Nisan’da Tanıtılacak

LG’nin popüler akıllı telefon serisinin yeni modeli olan LG G4, 28 Nisan’da düzenlenen bir etkinlikte tanıtılacak.

LG‘nin popüler akıllı telefon serisi olan G serisi, yeni model LG G4 ile devam ediyor. Daha önce internete sızan etkinlik davetiyelerinde görülen tanıtım tarihi, bugün şirket tarafından resmi olarak doğrulanmış durumda. Buna göre G serisinin yeni modeli LG G4, 28 Nisan‘da düzenlenecek olan bir etkinlikte gün yüzüne çıkmış olacak.

LG G4’e ait olan özellikler konusunda kesinleşmiş bilgiler olmasa da LG’nin yayınladığı LG G4 tanıtım videolarında bazı özelliklerine vurgu yapılmış durumda. Buna göre LG G4’ün kamerası f/1.8 diyafram özelliğine sahip olacak. Ayrıca LG UX 4.0 olarak adlandırılan yeni bir yazılım da LG G4’ün öne çıkan özelliklerden biri olacak.

LG’nin şu anda piyasada olan son akıllı telefon modeli LG G3, teknoloji dünyası ve kullanıcılardan oldukça iyi bir not almıştı. 28 Nisan’da tanıtılacak olan LG G4’ün de aynı etkiyi bırakacak özelliklere sahip olması bekleniyor. Ancak bu konuda istikrarı sağlayıp sağlayamayacağı 28 Nisan’dan sonra belli olacak.

LG tarafından LG G4 için hazırlanan tanıtım videolarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler