AnasayfaHaberlerKuveyt Türk'ten Kazandıran Facebook Kampanyası: Sağlam Sokak

Kuveyt Türk’ten Kazandıran Facebook Kampanyası: Sağlam Sokak

Kuveyt Türk’ün Facebook’ta başlattığı “Sağlam Sokak” uygulamasıyla; bugüne kadar ödediğiniz hesap işletim ücretini öğrenebilir ve hediye kazanabilirsiniz.

Birçok insan bankalara ne kadar hesap işletim ücreti ödediğini konusunda pek bilgi sahibi olmuyor. Oysa ortalama bir banka müşterisi yılda bir bankaya 864 TL tutarında hesap işletim ücreti ödemektedir. Hiçbir şekilde hesap işletim ücreti almayan Kuveyt Türk ise Facebook’ta başlattığı “Sağlam Sokak” uygulaması ile bu konuya dikkat çekmek istiyor.

“Sağlam Sokak” adındaki Facebook uygulaması, birkaç küçük adımda bugüne kadar bankalara ödediğiniz hesap işletim ücretini öğrenmenize olanak tanıyor. Buna ek olarak hesap işletim ücreti kaybını öğrenenlere hediye de kazandırıyor. Hesap işletim ücretine ödediği tutarı öğrenip, çekilişe katılanlar 10 Adet Evliya Çelebi kitabı, 10 adet Ortaköy kufi tablo, 30 adet Evliya Çelebi DVD + ajanda seti ve 20 adet duvar saati ve ajanda seti hediyelerinden birini kazanıyor.

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayın.

28 Şubat 2014 tarihine kadar sürecek olan Kuveyt Türk’ün “Sağlam Sokak” kampanyası ile bugüne kadar ödediğiniz hesap işletim ücretini öğrenebilir, çekilişe katılabilirsiniz.

Uygulama linki: http://bit.ly/SaglamSokak

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler