AnasayfaHaberlerJohnson's baby'den Kazandıran Fotoğraf Yarışması

Johnson’s baby’den Kazandıran Fotoğraf Yarışması

Johnson’s® baby, anneler gününe özel Facebook fotoğraf yarışması düzenliyor, katılan anneleri sürpriz hediyeler bekliyor.

100 yılı aşkın süredir bebek bakım sektörünün önde gelen markası olan Johnson’s® baby, bu sene de anneler gününe özel Facebook fotoğraf yarışmasıyla takipçileri ile buluştu.

Johnson’s® baby’nin Facebook sayfasındaki Johnson’s® baby fotoğraf yarışması uygulamasına bebekleri ile en güzel fotoğrafını yükleyen anneler, çok özel bir anne bebek fotoğraf albümü ile birlikte 1 senelik Johnson’s baby ürünlerinden oluşan hediye paketi kazanma şansı yakalıyor.

Johnson’s baby fotoğraf yarışması
Johnson’s baby fotoğraf yarışması

Facebook kullanıcısı anneler, 5 – 21 Mayıs tarigleri arasında facebook.com/johnsonsbabyturkiye Facebook sayfasına girerek, birbirinden neşeli rengarenk çerçevelerle bebekleri ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını yükleyerek yarışmaya katılabilecekler. Yarışmanın sonunda jürinin değerlendireceği en beğenilen 50 fotoğrafın asahibi anne, seçilen 50 fotoğrafın yer aldığı Johnson’s® baby fotoğraf albümü ile ödüllendirilirken, fotoğrafları en çok beğenilen 3 anne ise 1 senelik Johnson’s® baby ürünlerinden oluşan bakım seti kazanacak.

Sadece online mecralarda değil eş zamanlı olarak mağaza içi aktivitelerle de yarışmayı duyuran Johnson’s® baby, offline aktivitesinde de mağaza içinde bebekleriyle fotoğrafları çekilen tüketicilere anında fotoğraflarını print edip Johnson’s baby çerçeveleriyle hediye etti.

Yarışmaya katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler