AnasayfaHaberlerTwitter'ın Kurucusu Jack Dorsey, Disney Yönetim Kurulu'na Katıldı

Twitter’ın Kurucusu Jack Dorsey, Disney Yönetim Kurulu’na Katıldı

Twitter ve Square şirketinin kurucusu Jack Dorsey dünyanın en büyük medya şirketlerinden olan Walt Disney’in yönetim kuruluna katıldı.

Popüler mikroblog servisi Twitter ve mobil ödeme şirketi Square’in kurucusu Jack Dorsey, eğlence sektörünün bir numaralı medya şirketi Walt Disney’in yönetim kuruluna katıldı.

disney
disney

Business Wire sitesi üzerinden duyurulan habere göre Walt Disney şirketinin CEO’su Robert Iger, Jack Dorsey’in yönetim kuruluna katılması ile ilgili şunları dile getirdi:

[quote_box_center]Jack Dorsey sosyal medya ve ticaret alanlarında yeni iş modelleri geliştirerek bu alanda çığır açmış olan yetenekli bir girişimci. O, son teknoloji ve platformları kullanarak müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizi geliştirmek ve daha fazla kişiye ulaşmak gibi önceliklerimize yeni bir bakış açısı getirmiş olacak.

Robert Iger[/quote_box_center]

Konu ile ilgili Jack Dorsey ise şunları söyledi:

[quote_box_center]Disney, hepimizin ondan öğrenerek ve ona hayran duyarak büyüdüğü bir şirket. Disney Kurulu’na katıldığım için onur duyuyorum.

Jack Dorsey[/quote_box_center]

Jack Dorsey ayrıca kendisinin Disney’in Yönetim Kurulu’na katılmasını Twitter hesabı (@jack) üzerinden paylaştığı bir tweet ile takipçilerine bildirdi.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler