AnasayfaHaberlerİkinci Mark Zuckerberg Soru-Cevap Etkinliği 11 Aralık'ta

İkinci Mark Zuckerberg Soru-Cevap Etkinliği 11 Aralık’ta

Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, bir sonraki soru-cevap etkinliğini 11 Aralık’ta düzenleyeceğini duyurdu.

Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, bu ayın başlarında herkese açık bir soru-cevap etkinliği düzenleyerek kullanıcılardan gelen sorular arasından en çok beğenilenleri canlı yayın üzerinden cevaplamıştı. Şimdi de bir sonraki soru-cevap etkinliğinin 11 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşeceğini duyurdu.

İkinci Q&A with Mark etkinliği Facebook’un Menlo Park’taki merkezinde gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılmak isteyenler için Facebook ayrıca ücretsiz katılım şansı veriyor. Bunun için de kişilerin Facebook’a (qawithmark@fb.com) mail atmaları gerekiyor.

Q&A with Mark
Q&A with Mark

Düzenlediği ilk halka açık soru-cevap etkinliğinde kendisine yöneltilen sorular arasında merak edilenler olduğu gibi, gülümseten sorular da yer almıştı. Bakalım şimdiki etkinlikte kendisine ne gibi sorular sorulacak, 11 Aralık’ta hep birlikte görmüş olacağız.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler